Helyettesítő laptop akku Asus Zenbook 15 UX534FTC-AA092R30 290 FtFeszültség: 15, 4V - Teljesítmény: 4500mAh/69Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 328mm x 92mm x 10mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Asus Zenbook 15 UX534FTC-AA092R