Helyettesítő laptop akku Asus ROG Strix Scar II GL504GV-ES050T16 390 FtFeszültség: 15, 4V - Teljesítmény: 4300mAh/66, 2Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 186, 78mm x 89, 50mm x 9, 24mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Asus ROG Strix Scar II GL504GV-ES050T