Helyettesítő laptop akku Acer TravelMate X514-51-58D18 090 FtFeszültség: 7, 7V - Teljesítmény: 4650mAh/35, 8Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 221, 58mm x 94, 94mm x 4, 00mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Acer TravelMate X514-51-58D