Helyettesítő laptop akku Acer Chromebook R11 C738T-C10X, Chromebook R11 C738T-C27B16 390 FtFeszültség: 11, 4V - Teljesítmény: 3600mAh/41Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 213, 40mm x 88, 10mm x 5, 40mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Acer Chromebook R11 C738T-C10X, Chromebook R11 C738T-C27B