Helyettesítő laptop akku Acer Aspire Vero AV15-51-55B817 690 FtFeszültség: 11, 55V - Teljesítmény: 4550mAh/52, 5Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 261mm x 88mm x 5mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Acer Aspire Vero AV15-51-55B8