Helyettesítő hálózati töltő Sony VAIO VGN-CR190E/P11 890 FtFeszültség: 19V - Teljesítmény: 90Wpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő Sony VAIO VGN-CR190E/P
Helyettesítő hálózati töltő Sony VAIO VGN-CR190E/L11 890 FtFeszültség: 19V - Teljesítmény: 90Wpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő Sony VAIO VGN-CR190E/L
Helyettesítő hálózati töltő Sony VAIO VGN-CR190E/R11 890 FtFeszültség: 19V - Teljesítmény: 90Wpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő Sony VAIO VGN-CR190E/R
Helyettesítő hálózati töltő Sony VAIO VGN-CR190E/W11 890 FtFeszültség: 19V - Teljesítmény: 90Wpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő Sony VAIO VGN-CR190E/W
Helyettesítő akku Sony VAIO VGN-CR190E/P 6600mAh23 290 FtFeszültség: 11, 1V - Teljesítmény: 6600mAh/73, 3Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Cellák száma: 9 - Méret: 207mm x 68mm x 32mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Sony VAIO VGN-CR190E/P 6600mAh
Helyettesítő akku Sony VAIO VGN-CR190E/P 5200mAh27 590 FtFeszültség: 11, 1V - Teljesítmény: 5200mAh/58Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Cellák száma: 6 - Méret: 206, 5mm x 46, 3mm x 19, 5powery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Sony VAIO VGN-CR190E/P 5200mAh
Helyettesítő akku Sony VAIO VGN-CR190E/P 7800mAh ezüst29 190 FtFeszültség: 11, 1V - Teljesítmény: 6600mAh/73, 3Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Cellák száma: 9 - Méret: 207mm x 68mm x 32mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Sony VAIO VGN-CR190E/P 7800mAh ezüst
Helyettesítő akku Sony típus VAIO VGN-CR190E/P ezüst 5200mAh17 790 FtFeszültség: 11, 1V - Teljesítmény: 4400mAh/48Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Cellák száma: 6 - Méret: 207mm x 49mm x 19mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Sony típus VAIO VGN-CR190E/P ezüst 5200mAh