Helyettesítő hálózati töltő Sony típus VGP-AC19V3911 890 FtFeszültség: 19V - Teljesítmény: 90W - Méret: 133mm x 59mm x 34mmpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő Sony típus VGP-AC19V39