Helyettesítő hálózati töltő HP/Compaq Presario 1800-XL19011 890 FtFeszültség: 19V - Teljesítmény: 90W - Méret: 133mm x 59mm x 34mmpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő HP/Compaq Presario 1800-XL190
Helyettesítő hálózati töltő HP/Compaq Presario 180011 890 FtFeszültség: 19V - Teljesítmény: 90W - Méret: 133mm x 59mm x 34mmpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő HP/Compaq Presario 1800