Helyettesítő akkutöltő Bosch ütvefúrócsavarozó GSB 18VE-224 390 FtFeszültség: 7, 2V-24V - Méret: 205mm x 160mm x 75mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akkutöltő Bosch ütvefúrócsavarozó GSB 18VE-2
Helyettesítő akku Bosch ütvefúrócsavarozó GSB 18VE-2 NiMH O-akku16 590 FtFeszültség: 18V - Teljesítmény: 2500mAh/45Wh - Típus: NiMH - Méret: 132mm x 87mm x 111mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Bosch ütvefúrócsavarozó GSB 18VE-2 NiMH O-akku
Helyettesítő akku Bosch ütvefúrócsavarozó GSB 18VE-2 NiMH O-akku 2000mAh15 390 FtFeszültség: 18V - Teljesítmény: 2000mAh/36Wh - Típus: NiMH - Méret: 132mm x 87mm x 111mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Bosch ütvefúrócsavarozó GSB 18VE-2 NiMH O-akku 2000mAh
Powery akkutöltő USB kimenettel Bosch ütvefúrócsavarozó GSB 18VE-219 420 FtFeszültség: 7, 2V-36Vpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint a Powery akkutöltő USB kimenettel Bosch ütvefúrócsavarozó GSB 18VE-2
Eredeti akku Bosch akkus ütvefúrócsavarozó GSB 18 VE-2-LI 4000mAh - Kiárusítás21 990 FtFeszültség: 18V - Teljesítmény: 4000mAh/72Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 114mm x 75mm x 60mmbosch, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti akku Bosch akkus ütvefúrócsavarozó GSB 18 VE-2-LI 4000mAh - Kiárusítás
Helyettesítő akkutöltő adapter Bosch GSB 18 VE-217 590 FtFeszültség: 36V - Méret: 70mm x 46mm x 62mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akkutöltő adapter Bosch GSB 18 VE-2
Powery akkutöltő USB kimenettel Bosch ütvefúrócsavarozó GSB 12-219 420 FtFeszültség: 7, 2V-36Vpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint a Powery akkutöltő USB kimenettel Bosch ütvefúrócsavarozó GSB 12-2