Helyettesítő akku Ryobi One+ akkus kézifényszóró CFP-180SM17 790 FtFeszültség: 18V - Teljesítmény: 1500mAh/36, 0Wh - Típus: NiMH - Méret: 136mm x 78mm x 108mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Ryobi One+ akkus kézifényszóró CFP-180SM