Helyettesítő akku Cheerson CX-30W típus H107C-A24, 650mAh6 090 FtFeszültség: 3.7V - Teljesítmény: 650mAh - Típus: Li-Po - kompatibilis modellek: Cheerson CX-30W Huajun W609-10 W609-9 Hubsan H107 H107C H107D H107D...vhbw, rc modell akku, drón akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Cheerson CX-30W típus H107C-A24, 650mAh
Helyettesítő akku Cheerson CX-30W 3, 7V 650mAh drón 1S1P Li-Polymer4 690 FtFeszültség: 3.7V - Teljesítmény: 650mAh - Típus: Li-Polymer - Méret: 45mm x 25mm x 7.5mm - kompatibilis modellek: Cheerson CX-30W| Huajun W609-10| ...accucell, új termékekakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Cheerson CX-30W 3, 7V 650mAh drón 1S1P Li-Polymer
Helyettesítő drón akku Cheerson CX-30W4 490 FtFeszültség: 3, 7V - Teljesítmény: 650mAh/2, 4Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 45, 5mm x 25, 24mm x 9, 52mmpowery, rc modell akku, drón akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő drón akku Cheerson CX-30W
Helyettesítő drón akku Hubsan típus H107C-A244 490 FtFeszültség: 3, 7V - Teljesítmény: 650mAh/2, 4Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 45, 5mm x 25, 24mm x 9, 52mmpowery, rc modell akku, drón akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő drón akku Hubsan típus H107C-A24