Helyettesítő akku AEG PJX12PP/1 3000mAh NiMH japán cellás (PROFI)26 090 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 3000mAh/36Wh - Típus: NiMH - Méret: 125mm x 57mm x 67mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku AEG PJX12PP/1 3000mAh NiMH japán cellás (PROFI)