Helyettesítő akku Acer Predator Helios 18 PH18-71-72AS PH18-71-92RQ PH18-71-74M5 laptophoz26 190 FtFeszültség: 15, 4V - Teljesítmény: 5650mAh/87Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 287mm x 74mm x 10mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Acer Predator Helios 18 PH18-71-72AS PH18-71-92RQ PH18-71-74M5 laptophoz
Helyettesítő akku Acer Predator Helios 18 PH18-71-74M5 PH18-71-71TC laptophoz26 190 FtFeszültség: 15, 4V - Teljesítmény: 5650mAh/87Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 287mm x 74mm x 10mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Acer Predator Helios 18 PH18-71-74M5 PH18-71-71TC laptophoz