GWH24AGD Pulse / Outdoor Unit
Pulse M kép
Pulse M
bluesound, aktív hangfal
arukereso.hu
LT400 Outdoor kép
LT400 Outdoor
LT400 Outdoor Router LT400 Outdoor LTE FDD/TDD Cat 4 N300 Wi-Fi 1 x 10/100Mbps WAN/LAN Nano SIM Slot 24V Passive PoE 2 x Internal WiFi Antennas + 2...
cudy, router
arukereso.hu
AP1300 Outdoor kép
AP1300 Outdoor
Típus : Access point LAN port : 1 LAN sebesség : Gigabit 2.4GHz sebesség : 300 Mbps 5GHz sebesség : 867 Mbps Kültéri : Igen Dual Band : Igen Tri Ba...
cudy, modem
Pulse Soundbar kép
Pulse Soundbar
bluesound, hangprojektor
Pulse A620AM kép
Pulse A620AM
sapphire, alaplap
U7 Outdoor kép
U7 Outdoor
Mechanical Dimensions 170 x 208 x 54.5 mm (6.7 x 8.2 x 2.1") Weight 1.2 kg (2.6 lb) Enclosure material UV-stabilized polycarbonate, aluminum alloy ...
ubiquiti, access point
AP1200 Outdoor kép
AP1200 Outdoor
cudy, access point
NE200-Outdoor kép
NE200-Outdoor
tp-link, router
Outdoor-Xtreme kép
Outdoor-Xtreme
Teljesítmény: 80 W, Szín: Fekete, Méretek: 317 x 190 x 112 mm, Az elem kapacitása : 4000 mAh, Lejátszási idő : 10 hod. , Mikrofon : Igen, IP lefede...
mozos, hordozható hangszóró
Pulse 5 kép
Pulse 5
jbl, hordozható hangszóró
Element kép
Element
Gyártó: PULSEModell: ElementMűszaki adatok: Típus: hátizsákLegnagyobb laptop mérete. 15.6""Külön táblagéprekesz: igenBelső rekeszek: nemForma: norm...
pulse, laptop táska, hátizsák
EAP110 Outdoor kép
EAP110 Outdoor
tp-link, access point
EAP650-Outdoor kép
EAP650-Outdoor
tp-link, access point
EAP623-Outdoor kép
EAP623-Outdoor
EAP623-Outdoor HD AX1800 Vnitřní/venkovní přístupový bod Wi-Fi 6 Rychlost Wi-Fi 6 až 1, 8 Gb/s: 574 Mb/s na 2, 4 GHz + 1201 Mb/s na 5 GHz. * Podpor...