Helyettesítő laptop akku HP Spectre X360 HSTNN-LB7L 13-AB001 13-AB099 13-AC033DX 13T-AB00019 390 FtFeszültség: 11.55V - Teljesítmény: 5000mAh/57.8Wh - Típus: LiPo - Méret: 261mm x 110mm x 45mm - kompatibilis modellek: HP Spectre X360 13-AB001| 13...accucell, laptop akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku HP Spectre X360 HSTNN-LB7L 13-AB001 13-AB099 13-AC033DX 13T-AB000
PureSound 13"/20 Custom Pro5 dbpuresound, ütős, hardver, apró hardverElektroElektro.huÖsszes PureSound 13"/20 Custom Pro
Helyettesítő laptop akku HP Envy 13 13-ba0003nu15 590 FtFeszültség: 11, 55V - Teljesítmény: 4050mAh/46, 8Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 276, 9mm x 80, 2mm x 5, 5mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku HP Envy 13 13-ba0003nu
Helyettesítő laptop akku HP Envy 13 13-ba0004nu15 590 FtFeszültség: 11, 55V - Teljesítmény: 4050mAh/46, 8Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 276, 9mm x 80, 2mm x 5, 5mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku HP Envy 13 13-ba0004nu
Helyettesítő laptop akku HP Envy 13 13-ba0010nr15 590 FtFeszültség: 11, 55V - Teljesítmény: 4050mAh/46, 8Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 276, 9mm x 80, 2mm x 5, 5mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku HP Envy 13 13-ba0010nr