G1040A-60WF
G1040A-60WF kép
G1040A-60WF
A G1040A-60WF egy 12V 60W tápegység, amelyet a MikroTik tervezett a CCR2004-16G-2S+ hálózati eszközök támogatására. Ez a tápegység ideális megoldás...
mikrotik, tápegység
arukereso.hu
Cort MR 600F NS kép
Cort MR 600F NS
cort, gitárok, akusztikus gitárok, dreadnought
kytary.hu
ZOA-166/5A 60W kép
ZOA-166/5A 60W
Világítástechnika, fényforrások tápellátása, kaputelefon, kapucsengő, beléptető és zárak működtetéséhez. Max. 12V, 5A Szavatosság: a jogszabályi el...