Evans 13" G Plus Clear9 400 FtÁtmérő: 13, Felület: Átlátszó, Rétegek száma: 1evanskytary.huHasonlók, mint az Evans 13" G Plus Clear
Eredeti CU Medical Lifegain CU-HD1 CUBTM101A 14, 8V 3, 1Ah orvostechnikai akku Li-Polymer210 190 FtFeszültség: 14.8V - Teljesítmény: 3100mAh/45.9Wh - Típus: LiPo - kompatibilis modellek: CU Medical Lifegain CU-HD1cu medical, új termékekakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti CU Medical Lifegain CU-HD1 CUBTM101A 14, 8V 3, 1Ah orvostechnikai akku Li-Polymer
Tama 14" x 6" Sound Lab Project G-Bubinga202 750 FtÁtmérő: 14, Anyag: Bubinga, Korpusz magasság: 6, Gyártó színe: Natural Quilted Bubinga, Szín: Barnatama, 14 x 6kytary.huHasonlók, mint a Tama 14" x 6" Sound Lab Project G-Bubinga
Tama 13" x 7" Sound Lab Project G-maple195 200 FtÁtmérő: 13, Anyag: Juharfa, Korpusz magasság: 7, Gyártó színe: Tamo Ash, Szín: Natural, Gyártás helye: Kínatamakytary.huHasonlók, mint a Tama 13" x 7" Sound Lab Project G-maple
Tama 14" x 6, 5 Sound Lab Project G-Walnut167 900 FtÁtmérő: 14, Anyag: Dió, Korpusz magasság: 6, 5, Gyártó színe: Matte Black Walnut, Szín: Fekete, Gyártás helye: Kínatama, 14 x 6,5kytary.huHasonlók, mint a Tama 14" x 6, 5 Sound Lab Project G-Walnut