FSP720-20RAB 720W 80 PLUS Gold (9PA7200503)51 090 FtA tápegység moduljai működés közben cserélhetők anélkül, hogy a rendszer leállna. A terhelés két különálló egység között oszlik meg, amely kiegyens...fsp, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a FSP720-20RAB 720W 80 PLUS Gold (9PA7200503)
FM5 Gold 750W 80 PLUS Gold (EY7A008)45 500 FtGyártó: ENDORFYModell: FM5 Gold 750W 80 PLUS Gold (EY7A008)Leírás: Letisztultság és stabil energiaAz ENDORFY FM5 Gold 750W 80 PLUS Gold tápegység e...endorfy, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a FM5 Gold 750W 80 PLUS Gold (EY7A008)
Supremo FM5 Gold 1000W 80 PLUS Gold (EY7A010)55 390 FtGyártó: ENDORFYModell: Supremo FM5 Gold 1000W (EY7A010)Leírás: A Supremo FM5 Gold egy erős tápegység, amely nem ijed meg az igényes alkatrészektől....endorfy, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a Supremo FM5 Gold 1000W 80 PLUS Gold (EY7A010)
Supremo FM5 Gold 850W 80 PLUS Gold (EY7A009)49 790 FtDobd fel a gépedet egy Supremo FM5 Gold 850 W tápegységgel! Szeretsz pörgetni a legújabb játékokat? Vagy a munkád során komoly hardvererőforrásokra...endorfy, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a Supremo FM5 Gold 850W 80 PLUS Gold (EY7A009)
APMM-1000GM 80 PLUS Gold38 658 FtFormula Tápegység 1000W - APMM-1000GM nagy teljesítményű, 80 Plus Gold minősítésű, full moduláris ATX tápegység modern gamer PC-hez és munkaállomás...formula, tápegységarukereso.huHasonlók, mint az APMM-1000GM 80 PLUS Gold
APMM-850GM 80 PLUS Gold32 003 FtFormula Tápegység 850W - APMM-850GM modern, full moduláris PC tápegység 80 Plus Gold hatékonysággal, ATX 3.1 és PCIe 5.1 támogatással. Jó választás...formula, tápegységarukereso.huHasonlók, mint az APMM-850GM 80 PLUS Gold
Fornax 1000W 80 PLUS Gold38 215 FtGEMBIRD FX 1000W 80+ GoldParametry: Power Supply: 1000W Ventilátor: 120mm PFC: Aktivní Molex: 3 SATA: 9 4+4pin 12V: 2 PCIE 6+2pin: 2 MB napájení: 2...gembird, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a Fornax 1000W 80 PLUS Gold
G750 750W 80 PLUS Gold31 200 FtGaming számítógép tápegység EVOLVEO G750-BK Indítsa el számítógépén a legújabb gaming hitet vagy kezdjen egy igényes videó renderelésbe, és érezze ...evolveo, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a G750 750W 80 PLUS Gold