FSP250-50FEB 250W
UNI 250W (UE-02B-250W)
Szín Fekete; Anyag SPCC, 0, 4mm; Alaplapi támogatás Mini ITX, mATX; Méret (DxBxH) 410mm x 105mm x 300mm; Súly (csomagolás nélkül/csomagolással) 3, ...
arukereso.hu
FSP250-50FEB 250W
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a FSP250-50FEB 250W divat katalógus képekkel.
ElektroElektro.hu
250W 2026 trend