ProSAFE 250W (APS250W-100NES)95 490 FtTermékleírás: Cserélhető tápegység Netgear M4300-8X8F (XSM4316S), és M4300-12X12F (XSM4324S) és M4300-24X24F (XSM4348S) switchekhezIEC60320 C14 csa...netgear, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a ProSAFE 250W (APS250W-100NES)
ProSAFE 550W (APS550W-100NES)170 590 FtTermékleírás: Cserélhető tápegység Netgear M4300-28G-PoE+ (GSM4328PA) ls M4300-52G-PoE+ (GSM4352PA) switchekhezIEC60320 C14 csatlakozó110V-240V AC ...netgear, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a ProSAFE 550W (APS550W-100NES)
UNI 250W (UE-02B-250W)24 700 FtSzín Fekete; Anyag SPCC, 0, 4mm; Alaplapi támogatás Mini ITX, mATX; Méret (DxBxH) 410mm x 105mm x 300mm; Súly (csomagolás nélkül/csomagolással) 3, ...chieftec, számítógép házarukereso.huHasonlók, mint az UNI 250W (UE-02B-250W)
MSM4310-100NES1 333 660 Ft8x 2, 5G PoE(alap 119W, akár 551W) és 2x 25G SFP28 menedzselt switch 8 2, 5G PoEport 2 25GBASE-X SFP28 uplinkkel. Egy APS254W hálózati adapterrel é...netgear, hálózati switcharukereso.huHasonlók, mint a MSM4310-100NES
GSM4328-100NES1 207 850 Ft24x1G PoE+ managed switch (648w base, up to 720w) and 4xSFP+ 24 Gigabit PoE+ ports with 4 10GBASE-X SFP+ uplinks The internal 880W power supply pro...netgear, hálózati switcharukereso.huHasonlók, mint a GSM4328-100NES
Mélysugárzó, 8" 150W 8 Ohm11 dbblow, autó hangszóróElektroElektro.huÖsszes Mélysugárzó, 8" 150W 8 Ohm