Fornax K300 (CCC-FC-K300)7 030 FtGyártó: GembirdModell: Fornax K300 (CCC-FC-K300)Műszaki adatok: Dizájn: Forma: Mini toronyAnyag: SPCCTípus: PC2, 5"-es rekeszek száma: 1Bővítőhelye...gembird, számítógép házarukereso.huHasonlók, mint a Fornax K300 (CCC-FC-K300)
Fornax K170 (CCC-FC-K170)9 940 FtTípus: Számítógép-ház (PC) Szín: Fekete Bővítőhelyek száma (expansion slots): 4 Anyag: SPCC acél 3, 5"-os meghajtóhelyek száma: 1 Formátum: Mini To...gembird, számítógép házarukereso.huHasonlók, mint a Fornax K170 (CCC-FC-K170)
Erős helyettesítő akku Topcon mérőműszer, földmérő FC 2000, FC 2200, FC 250010 890 FtFeszültség: 7, 4V - Teljesítmény: 3400mAh/25, 2Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 71, 75mm x 39, 61mm x 21, 44mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, külső akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint az Erős helyettesítő akku Topcon mérőműszer, földmérő FC 2000, FC 2200, FC 2500
Blumfeldt Gold Bar 2000 Swing, infravörös hősugárzó, 2000 W, 60° forgás58 490 FtVége van a bulinak, ha lenyugodott a nap? A blumfeldt Gold Bar 2000 Swing infravörös hősugárzóval biztosan nem! A hatékony, helytakarékos fali hősu...blumfeldt, háztartás, hősugárzók, teraszfűtők, infrasugárzókelectronic-star.huHasonlók, mint a Blumfeldt Gold Bar 2000 Swing, infravörös hősugárzó, 2000 W, 60° forgás