FD-F-MR1-120110 099 FtMagas teljesítményű, csendes működés RGB megvilágítással A Fractal Design Momentum PWM RGB 120 mm rendszerhűtő ventilátor kiváló választás mindazok...fractal design, számítógép hűtő ventilátorarukereso.huHasonlók, mint a FD-F-MR1-1201
Momentum 12 White (FD-F-MO1-1202)8 299 FtA Fractal Design Momentum 12 házventilátor 120 mm-es átmérőjével kiváló teljesítményt nyújt, ideális hűtőrendszerekhez. A folyadékdinamikus csapágy...fractal design, számítógép hűtő ventilátorarukereso.huHasonlók, mint a Momentum 12 White (FD-F-MO1-1202)
Momentum 12 Black (FD-F-MO1-1201)8 299 FtA Fractal Design Momentum 12 házventilátor 120 mm-es átmérőjével kiváló teljesítményt nyújt, ideális hűtőrendszerekhez. A folyadékdinamikus csapágy...fractal design, számítógép hűtő ventilátorarukereso.huHasonlók, mint a Momentum 12 Black (FD-F-MO1-1201)
Aspect 12 Black 120mm (FD-F-AS1-1201)3 999 FtFractal Design Aspect 12 Black PC ventilátor, 120mm Kevesebb turbulenciaAz aerodinamikus állórész-rögzítések csökkentik a turbulenciát és a légáram...fractal design, számítógép hűtő ventilátorarukereso.huHasonlók, mint az Aspect 12 Black 120mm (FD-F-AS1-1201)
Aspect 12 RGB 3-Pack (FD-F-AS1-1206)5 888 FtTermékleírás Fractal Design Aspect 12 RGB 120 mm (3-pack) – ARGB ház ventilátor szett fekete A Fractal Design Aspect 12 RGB egy 3 darabos, 120 mm-e...fractal design, számítógép hűtő ventilátorarukereso.huHasonlók, mint az Aspect 12 RGB 3-Pack (FD-F-AS1-1206)
Aspect 12 RGB PWM 120mm white (FD-F-AS1-1209)4 274 FtGyártó: Fractal Design Termék neve: Aspect 12 RGB PWM Modell: FD-F-AS1-1209 Méret: 120mm Szín: Fehér Légáramlás: 32 CFM Maximális zajszint: 17 dB(A...fractal design, számítógép hűtő ventilátorarukereso.huHasonlók, mint az Aspect 12 RGB PWM 120mm white (FD-F-AS1-1209)
HOHNER Special 20 F-major5 dbhohner, fúvós, harmonikák, diatonikus harmonikákElektroElektro.huÖsszes HOHNER Special 20 F-major
Helyettesítő akku Makita típus 1202 3000mAh21 590 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 3000mAh/36Wh - Típus: NiMH - Méret: 86mm x 79mm x 97mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Makita típus 1202 3000mAh
Helyettesítő hálózati töltő Acer Aspire 120211 890 FtFeszültség: 19V - Teljesítmény: 90Wpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő Acer Aspire 1202
Helyettesítő riasztó / rádióegység akku Daitem DP 1202 X4 790 FtFeszültség: 3, 7V - Teljesítmény: 800mAh/2, 96Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 50, 70mm x 16, 60mm x 14, 30mmpowery, háztartásigép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő riasztó / rádióegység akku Daitem DP 1202 X
Helyettesítő akkutöltő Makita típus 120227 590 FtFeszültség: 100-240V - Méret: 188mm x 161mm x 100mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akkutöltő Makita típus 1202