FAND-30-201-B4 988 FtTermékjellemzők: Teljesítmény: 45WLapátátmérő: 30cmLapát anyaga: műanyag3 sebességfokozatOszcillációs módDönthető fejTápkábel hossza: 1, 5 m~230V/50Hztoo, ventilátorarukereso.huHasonlók, mint a FAND-30-201-B
FAND-40-201-W5 988 FtTermékjellemzők: Teljesítmény: 45WLapátátmérő: 40cmLapát anyaga: műanyag3 sebességfokozatOszcillációs módDönthető fejTápkábel hossza: 1, 5 m~230V/50Hztoo, ventilátorarukereso.huHasonlók, mint a FAND-40-201-W
MWP 201 W34 990 FtGyártó: WhirlpoolModell: MWP 201 WWhirlpool mikrohullámú sütő Kimagasló melegítési sebesség.A „JetStart funkció akár 30 másodpercig is képes a Whir...whirlpool, mikrohullámú sütőarukereso.huHasonlók, mint a MWP 201 W
FAND-30-300-M11 380 FtGyártói cikkszám: FAND-30-300-MTermék jellemzők: Teljesítmény: 35 W Sebességfokozatok száma: 3 Lapátátmérő: 30 cm Lapát anyaga: Alumínium Oszcillál...too, ventilátorarukereso.huHasonlók, mint a FAND-30-300-M
FAND-40-200-W6 460 FtTOO FAND-40-200-W asztali ventilátor, 40 W, 40 cm lapátátmérő, 3 sebességfokozat, Oszcillációs mód, Dönthető fej, Fehér Termék jellemzők: Szín: Feh...too, ventilátorarukereso.huHasonlók, mint a FAND-40-200-W
FANT-74-101-W-T7 990 FtTermékjellemzők: Magasság: 74cmTeljesítmény: 45W3 sebességfokozatIdőzítő: 60 percOszcillációs módHalk működésTápkábel hossza: 1, 5 m~230V/50Hztoo, ventilátorarukereso.huHasonlók, mint a FANT-74-101-W-T
FANT-82-102-W-T7 999 FtTermékjellemzők: Magasság: 81cmTeljesítmény: 45W3 sebességfokozatIdőzítő: 60 percOszcillációs módHalk működésTápkábel hossza: 1, 5m~230V/50Hztoo, ventilátorarukereso.huHasonlók, mint a FANT-82-102-W-T
FANT-74-100-W-T13 999 FtKonyhagépbolt - Páratlan árak! Termék jellemzők: Teljesítmény: 45 W Sebességfokozatok száma: 3 Halk működés Oszcillációs mód: Igen Időzítő: 60 perc...too, ventilátorarukereso.huHasonlók, mint a FANT-74-100-W-T
DS-30201-57 990 FtCard/Controller Firewire (400) PCI Exp. , 2xExt. 1x Outdoor (Mini) IEEE1394a 6pin + Mini, Low Profile, The controller allows you to extend your sys...assmann, bővítőkártyaarukereso.huHasonlók, mint a DS-30201-5
Klarstein Maischfest 30, sörfőző üst, 5 részes, 30 l, 1500 W/ 3000 W, érintős LCD, rozsdamentes acél109 490 FtLegyen az világos vagy sötét, felső vagy alsó erjesztésű, búza vagy pilsner, a a Klarstein Maischfest malátafőzővel az otthon főzött sör a megfelel...klarstein, háztartás, konyhai kisgépek, házi sörfőzéselectronic-star.huHasonlók, mint a Klarstein Maischfest 30, sörfőző üst, 5 részes, 30 l, 1500 W/ 3000 W, érintős LCD, rozsdamentes acél
Fractal MINI LED GOBO SPOT 30 W52 110 FtReflektor típusa: Spot, LED típus: White, LED teljesítmény: 30, DMX csatornák száma: 11, Fényforrás: LED, DMX: Igen, Elemes üzem: Nem, Vezetéknélkü...fractal, fények, forgófejekkytary.huHasonlók, mint a Fractal MINI LED GOBO SPOT 30 W
Klarstein Wonderwall 30, Infravörös hősugárzó, 30 x 100 cm, 300 W, heti időzítő, IP2443 090 FtA legújabb technológia a kellemes melegért: A Klarstein Wonderwall 30 infravörös hősugárzó rendkívül hatékony és helytakarékos módon kellemes meleg...klarstein, háztartás, hősugárzók, infrapanelelectronic-star.huHasonlók, mint a Klarstein Wonderwall 30, Infravörös hősugárzó, 30 x 100 cm, 300 W, heti időzítő, IP24
Klarstein Brauheld Pro, sorfőző üst, 30 l, 2500 W, 30 - 100°C, keverőpumpa, rozsdamentes acél223 290 FtVilágos vagy sötét, alsó vagy felső erjesztésű, búza vagy pilseni, a Klarstein Brauheld Pro készülék mindegyikhez biztosítja a sörfőzéshez szüksége...klarstein, háztartás, konyhai kisgépek, házi sörfőzéselectronic-star.huHasonlók, mint a Klarstein Brauheld Pro, sorfőző üst, 30 l, 2500 W, 30 - 100°C, keverőpumpa, rozsdamentes acél
Klarstein Norderney, konvektor, 2000 W termosztát, időzítő, 30 m², fekete45 290 FtA fekete elegancia kellemes meleget biztosít mindenkinek, aki pizsamában és papucsban érzi magát a legjobban. A Klarstein Norderney konvekciós hősu...klarstein, háztartás, hősugárzók, elektromos konvektorokelectronic-star.huHasonlók, mint a Klarstein Norderney, konvektor, 2000 W termosztát, időzítő, 30 m², fekete