CR19-2U-130-W31 899 FtStalflex CR19-2U-130-W 19" 2U 130 mm mély fehér fém ajtós fém szekrény Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint. Jótállás: 12 hóstalflex, rack szekrényarukereso.huHasonlók, mint a CR19-2U-130-W
FANS-40-119-W-RC8 999 FtTOO FANS-40-119-W-RC álló ventilátor, 40 W, 40 cm lapátátmérő, 3 sebességfokozat, Oszcillációs mód, Dönthető fej, Állítható magasság 95-125 cm, Táv...too, ventilátorarukereso.huHasonlók, mint a FANS-40-119-W-RC
Home Cinema 335W 5.0 (100.330/3)88 990 FtFenton SHF5B 5.0 Házimozi, hifi hangfalszett - FEKETE Szín Hivatalos magyarországi forgalmazótól. Leírás: A Fenton 2014-ben dolgozta át hifi/házomo...skytronic, hangfalarukereso.huHasonlók, mint a Home Cinema 335W 5.0 (100.330/3)
Klarstein Midnight Sun, mennyezeti infravörös hősugárzó, 130, 5 x 70, 5 cm, 800 W, fehér136 790 FtA Klarstein Midnight Sun infravörös hősugárzó hatékony és helytakarékos módon teremt kellemes meleget és hatásos dekoratív LED megvilágítással gazd...klarstein, háztartás, hősugárzók, infrapanelelectronic-star.huHasonlók, mint a Klarstein Midnight Sun, mennyezeti infravörös hősugárzó, 130, 5 x 70, 5 cm, 800 W, fehér
Helyettesítő akku LishiToys L6052 (R/W/C) quadrocopter, 3.7V, 500mAh7 290 FtFeszültség: 3.7V - Teljesítmény: 500mAh - Típus: Li-Ion - kompatibilis modellek: Lishi Toys L6052| L6052Wvhbw, rc modell akku, drón akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku LishiToys L6052 (R/W/C) quadrocopter, 3.7V, 500mAh
Klarstein Dr. Watson XL, melegítő takaró, 120 W, 180 x 130 cm, mosható, mikroplüss, barna21 390 FtKlarstein Dr. Watson XL, 120 W, 180 x 130 cm, melegítő takaró, mosható, sötétbarna színű Elektromos takaró mikroplüss anyagból 120 W teljesítménnye...klarstein, háztartás, hősugárzók, elektromos takarók, párnákelectronic-star.huHasonlók, mint a Klarstein Dr. Watson XL, melegítő takaró, 120 W, 180 x 130 cm, mosható, mikroplüss, barna
Klarstein Dr. Watson XL, melegítő takaró, 120 W, 180 x 130 cm, mosható, mikroplüss, bézs25 290 FtElektromos takaró mikroplüss anyagból 120 W teljesítménnyel, mosógépben mosható. Leválasztható vezérlőpanel a sebesség 3 szintje érdekében. Nagyobb...klarstein, háztartás, hősugárzók, elektromos takarók, párnákelectronic-star.huHasonlók, mint a Klarstein Dr. Watson XL, melegítő takaró, 120 W, 180 x 130 cm, mosható, mikroplüss, bézs
Klarstein DR Watson Deluxe XL, elektromos takaró, 160 W, 9 fűtési fokozat, 180 x 130 cm23 090 FtA hideg téli éjszakák klasszikusa most még hangulatosabb: Elektromos takaró Klarstein Dr. Watson Deluxe XL gondoskodik a kellemes melegről a kanapé...klarstein, háztartás, hősugárzók, elektromos takarók, párnákelectronic-star.huHasonlók, mint a Klarstein DR Watson Deluxe XL, elektromos takaró, 160 W, 9 fűtési fokozat, 180 x 130 cm
Klarstein DR Watson Deluxe XL, elektromos takaró, 160 W, 9 fűtési fokozat, 180 x 130 cm20 990 FtA hideg téli éjszakák klasszikusa most még hangulatosabb: Elektromos takaró Klarstein Dr. Watson Deluxe XL gondoskodik a kellemes melegről a kanapé...klarstein, háztartás, hősugárzók, elektromos takarók, párnákelectronic-star.huHasonlók, mint a Klarstein DR Watson Deluxe XL, elektromos takaró, 160 W, 9 fűtési fokozat, 180 x 130 cm
Klarstein DR Watson Deluxe XL, elektromos takaró, 160 W, 9 fűtési fokozat, 180 x 130 cm25 190 FtA hideg téli éjszakák klasszikusa most még hangulatosabb: Elektromos takaró Klarstein Dr. Watson Deluxe XL gondoskodik a kellemes melegről a kanapé...klarstein, háztartás, hősugárzók, elektromos takarók, párnákelectronic-star.huHasonlók, mint a Klarstein DR Watson Deluxe XL, elektromos takaró, 160 W, 9 fűtési fokozat, 180 x 130 cm
Klarstein Dr. Watson XL, melegítő takaró, 120 W, 3 fűtési fokozat, mosható, 180 x 130 cm, vezérlőpanel20 890 FtA hideg téli esték klasszikusa: a Klarstein Dr. Watson XL a egy kényelmes elektromos ágymelegítő , amely hideg hőmérsékleten is kellemes meleget bi...klarstein, háztartás, hősugárzók, elektromos takarók, párnákelectronic-star.huHasonlók, mint a Klarstein Dr. Watson XL, melegítő takaró, 120 W, 3 fűtési fokozat, mosható, 180 x 130 cm, vezérlőpanel
Helyettesítő akku Skil típus 2 607 335 33516 790 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 2000mAh/24Wh - Típus: NiMH - Méret: 108mm x 78mm x 111mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Skil típus 2 607 335 335