Eredeti Metabo akkutöltő típus ASC30-36V21 490 FtFeszültség: 12V-36V - Méret: 150mm x 121mm x 77mmmetabo, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti Metabo akkutöltő típus ASC30-36V
Eredeti Metabo akkutöltő típus 62704400021 490 FtFeszültség: 12V-36V - Méret: 150mm x 121mm x 77mmmetabo, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti Metabo akkutöltő típus 627044000
Eredeti Metabo akkutöltő akkutípus AIR COOLED BS SB LT LTX 1821 490 FtFeszültség: 12V-36V - Méret: 150mm x 121mm x 77mmmetabo, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti Metabo akkutöltő akkutípus AIR COOLED BS SB LT LTX 18
Eredeti Metabo töltő LC 40 10, 8V EU típus (627064000) 2, 3A16 790 FtFeszültség: 10, 8V - Méret: 143mm x 112mm x 54mmmetabo, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti Metabo töltő LC 40 10, 8V EU típus (627064000) 2, 3A
Eredeti akku Metabo típus 6.2546820 890 FtFeszültség: 18V - Teljesítmény: 2000mAh/36Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 96, 9mm x 84mm x 75, 6mmmetabo, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti akku Metabo típus 6.25468
Eredeti Metabo akku típus 62559500025 890 FtFeszültség: 14, 4V - Teljesítmény: 2000mAh/28, 8Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 15, 40mm x 8, 60mm x 4, 40mmmetabo, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti Metabo akku típus 625595000
Eredeti akku Metabo típus 6.2543914 790 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 2000mAh/24Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 61, 00mm x 50, 00mm x 84, 00mmmetabo, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti akku Metabo típus 6.25439
Eredeti akku Metabo típus 6.2543814 790 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 2000mAh/24Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 61, 00mm x 50, 00mm x 84, 00mmmetabo, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti akku Metabo típus 6.25438
Eredeti akku Metabo típus 62543800014 790 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 2000mAh/24Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 61, 00mm x 50, 00mm x 84, 00mm - kompatibilis modellek: Metabo Powermaxx BS Q...metabo, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti akku Metabo típus 625438000
Eredeti akku Metabo típus 62559600020 890 FtFeszültség: 18V - Teljesítmény: 2000mAh/36Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 96, 9mm x 84mm x 75, 6mmmetabo, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti akku Metabo típus 625596000
Eredeti Metabo akku típus 6.25467 Extreme Li-Power25 890 FtFeszültség: 14, 4V - Teljesítmény: 2000mAh/28, 8Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 15, 40mm x 8, 60mm x 4, 40mm - kompatibilis modellek: METABO BS 14.4 6....metabo, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti Metabo akku típus 6.25467 Extreme Li-Power
Helyettesítő EXTENSILO akku Metabo típus 6.25453 36V, Li-Ion, 2500mAh42 190 FtFeszültség: 36V - Teljesítmény: 2500mAh - Típus: Li-Ion - kompatibilis modellek: Metabo AHS 36 V Metabo AHS 36-65 V Metabo AHS 36V Metabo AHS36V Me...extensilo, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő EXTENSILO akku Metabo típus 6.25453 36V, Li-Ion, 2500mAh
Eredeti akku Metabo fúrócsavarozó BS1820 890 FtFeszültség: 18V - Teljesítmény: 2000mAh/36Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 96, 9mm x 84mm x 75, 6mmmetabo, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti akku Metabo fúrócsavarozó BS18