Eredeti Makita akkutöltő BTD120SA20 790 FtFeszültség: 7, 2V-18V - Méret: 190mm x 155mm x 83mmmakita, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti Makita akkutöltő BTD120SA
Eredeti Makita akkutöltő BTD120SAE20 790 FtFeszültség: 7, 2V-18V - Méret: 190mm x 155mm x 83mmmakita, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti Makita akkutöltő BTD120SAE
Dupla-Akkutöltő Makita BTD120SA56 190 FtFeszültség: 9, 6V-18V - Méret: 330mm x 190mm x 100mmmakita, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint a Dupla-Akkutöltő Makita BTD120SA
Dupla-Akkutöltő Makita BTD120SAE56 190 FtFeszültség: 9, 6V-18V - Méret: 330mm x 190mm x 100mmmakita, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint a Dupla-Akkutöltő Makita BTD120SAE
Powery akkutöltő USB kimenettel Makita BTD120SA24 640 FtFeszültség: 7, 2V-18Vpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint a Powery akkutöltő USB kimenettel Makita BTD120SA
Powery akkutöltő USB kimenettel Makita BTD120SAE24 640 FtFeszültség: 7, 2V-18Vpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint a Powery akkutöltő USB kimenettel Makita BTD120SAE
Helyettesítő akku Makita BTD120SA 1500mAh32 590 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 1500mAh/18Wh - Típus: NiMHpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Makita BTD120SA 1500mAh
Helyettesítő akku Makita BTD120SAE 1500mAh32 590 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 1500mAh/18Wh - Típus: NiMHpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Makita BTD120SAE 1500mAh