E 70-350mm f/4.5-6.3 G OSS (SEL70350G)339 890 FtKiterjesztett 70 mm – 350 mm zoomtartományAz objektív 70–350 mm-es (105–525 mm 35 mm Full Frame-nek megfelelő) zoomtartománya bőségesen lefedi a té...sony, fényképezőgép objektívarukereso.huHasonlók, mint az E 70-350mm f/4.5-6.3 G OSS (SEL70350G)