Helyettesítő hálózati töltő Pioneer D47018 990 FtFeszültség: 19V - Teljesítmény: 120Wpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő Pioneer D470
Helyettesítő akku Dell Inspiron 1470 4400mAh9 990 FtFeszültség: 11.1V - Teljesítmény: 4400mAh - Típus: Li-Ion - kompatibilis modellek: Dell Inspiron 1470 Dell Inspiron 1470n Dell Inspiron 14z Dell In...vhbw, laptop akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Dell Inspiron 1470 4400mAh
Helyettesítő elem Daitem G470-30X riasztószirénához16 490 FtFeszültség: 3, 6V - Teljesítmény: 14500mAh/52Wh - Típus: Lithium-Mangandioxid - Méret: 76mm x 69mm x 43mmpowery, ipari elemekakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő elem Daitem G470-30X riasztószirénához
Helyettesítő akku Dell Inspiron 1470 5200mAh19 890 FtFeszültség: 11, 1V - Teljesítmény: 5200mAh/58Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Cellák száma: 6 - Méret: 209, 4mm x 53, 2mm x 21, 5mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Dell Inspiron 1470 5200mAh
Helyettesítő hálózati töltő Toshiba Portege 347012 290 FtFeszültség: 16V - Teljesítmény: 72Wpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő Toshiba Portege 3470
Helyettesítő hálózati töltő Acer TravelMate 247011 890 FtFeszültség: 19V - Teljesítmény: 90Wpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő Acer TravelMate 2470
Helyettesítő hálózati töltő Toshiba Portege 347012 290 FtFeszültség: 16V - Teljesítmény: 65Wpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő Toshiba Portege 3470
Helyettesítő laptop akku Lenovo Flex 4 147018 090 FtFeszültség: 11, 4V - Teljesítmény: 4500mAh/51, 3Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 218, 60mm x 119, 00mm x 6, 30mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo Flex 4 1470
Helyettesítő hálózati töltő SACA Technologies SACANote D47018 990 FtFeszültség: 19V - Teljesítmény: 120Wpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő SACA Technologies SACANote D470
Helyettesítő akkutöltő Makita DC 147027 590 FtFeszültség: 100-240V - Méret: 188mm x 161mm x 100mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akkutöltő Makita DC 1470
Helyettesítő laptop akku Lenovo Flex 5-147022 090 FtFeszültség: 7, 7V - Teljesítmény: 6600mAh/51Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 249mm x 97mm x 5mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo Flex 5-1470
Helyettesítő hálózati töltő Chem USA ChemBook 347011 890 FtFeszültség: 19V - Teljesítmény: 90Wpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő Chem USA ChemBook 3470
Helyettesítő laptop akku Dell Precision 15 347019 990 FtFeszültség: 15, 2V - Teljesítmény: 4210mAh/64Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 234mm x 89mm x 8mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Dell Precision 15 3470
Helyettesítő laptop akku Dell Precision 14 547030 590 FtFeszültség: 15, 4V - Teljesítmény: 4400mAh/68Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 272mm x 87mm x 8mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Dell Precision 14 5470
Helyettesítő laptop akku Lenovo ThinkPad E470 / E470C / E47513 690 FtFeszültség: 10, 95V - Teljesítmény: 3650mAh/39, 9Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 181, 10mm x 112, 70mm x 6, 50mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo ThinkPad E470 / E470C / E475
Helyettesítő akku Lenovo IdeaPad B470 sorozat sorozat 6600mAh16 790 FtFeszültség: 11, 1V - Teljesítmény: 6600mAh/73Wh - Típus: Li-Ion - Cellák száma: 9 - Méret: 207mm x 64mm x 40mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Lenovo IdeaPad B470 sorozat sorozat 6600mAh
Helyettesítő akku Lenovo IdeaPad G470 sorozat sorozat 6600mAh16 790 FtFeszültség: 11, 1V - Teljesítmény: 6600mAh/73Wh - Típus: Li-Ion - Cellák száma: 9 - Méret: 207mm x 64mm x 40mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Lenovo IdeaPad G470 sorozat sorozat 6600mAh
Helyettesítő laptop akku Lenovo Ideapad flex 4-147018 090 FtFeszültség: 11, 4V - Teljesítmény: 4500mAh/51, 3Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 218, 60mm x 119, 00mm x 6, 30mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo Ideapad flex 4-1470
Helyettesítő akku Zopo 64704 590 FtFeszültség: 3, 7V - Teljesítmény: 1700mAh/6, 29Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 66, 4mm x 55mm x 4, 1mmpowery, műszaki cikk, mobiltelefon, gps, pda akkumulátor, töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Zopo 6470