Helyettesítő akku EZIclean Aqua connect X600 X650 robotporszívóhoz12 490 FtFeszültség: 14, 4V - Teljesítmény: 2600mAh/37Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 70mm x 38mm x 38mmpowery, háztartásigép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku EZIclean Aqua connect X600 X650 robotporszívóhoz
Helyettesítő akku Olympus Camedia X-6004 790 FtFeszültség: 3, 7V - Teljesítmény: 620mAh/2, 3Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 39, 4mm x 31, 1mm x 5, 9mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, digitáliskamera akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Olympus Camedia X-600