DC300 90XB08CN-BDS01043 420 FtAz ASUS Triple Display USB-C Dock DC300 professzionális dokkolóállomás akár három külső kijelző támogatásával, gyors adatátvitellel és 90W töltésse...asus, notebook dokkolóarukereso.huHasonlók, mint a DC300 90XB08CN-BDS010
Helyettesítő akku Canon iVIS DC3006 390 FtFeszültség: 7, 4V - Teljesítmény: 1500mAh/11, 1Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 45, 2mm x 33, 3mm x 30, 2mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, videokamera akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Canon iVIS DC300
Helyettesítő akku Canon iVIS DC300 2000mAh6 390 FtFeszültség: 7, 4V - Teljesítmény: 2000mAh/14, 8Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 45, 2mm x 33, 3mm x 45, 3mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, digitáliskamera akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Canon iVIS DC300 2000mAh