D'Addario PSB130TSL Basszusgitár húr
D'Addario PSB130TSL Basszusgitár húr kép
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a D'Addario PSB130TSL Basszusgitár húr divat katalógus képekkel.
húr, divatos, Basszusgitár, PSB130TSL, D'Addario, webáruház
ElektroElektro.hu
PSB130TSL Basszusgitár húr 2026 trend
D'Addario XLB110 kép
D'Addario XLB110
Keménység: 110", Feltekerés: Hengeres (round wound), Anyag: Nikkelezett acél, Mag: Acél, Befejezés: Szűkített (taper wound), A hurok hossza: Long S...
d'addario, basszusgitárok, basszusgitár tartozékok, basszusgitár húrok, különálló húrok
kytary.hu
D'Addario XLB035 kép
D'Addario XLB035
Keménység: 035", Feltekerés: Hengeres (round wound), Anyag: Nikkelezett acél, Mag: Acél, Befejezés: Golyó (ball end), A hurok hossza: Long Scale, G...
kytary.hu
D'Addario XLB040 kép
D'Addario XLB040
Keménység: 040", Feltekerés: Hengeres (round wound), Anyag: Nikkelezett acél, Mag: Acél, Befejezés: Golyó (ball end), A hurok hossza: Long Scale, G...
D'Addario XLB130 kép
D'Addario XLB130
Keménység: 130", Feltekerés: Hengeres (round wound), Anyag: Nikkelezett acél, Mag: Acél, Befejezés: Szűkített (taper wound), A hurok hossza: Long S...
D'Addario XLB145 kép
D'Addario XLB145
Keménység: 145", Feltekerés: Hengeres (round wound), Anyag: Nikkelezett acél, Mag: Acél, Befejezés: Golyó (ball end), A hurok hossza: Long Scale, G...
D'Addario XLB032 kép
D'Addario XLB032
Keménység: 032", Feltekerés: Hengeres (round wound), Anyag: Nikkelezett acél, Mag: Acél, Befejezés: Golyó (ball end), A hurok hossza: Long Scale, G...
D'Addario PSB135SL kép
D'Addario PSB135SL
Keménység: 135", Feltekerés: Hengeres (round wound), Anyag: Acél, Mag: Acél, Befejezés: Golyó (ball end), A hurok hossza: Extra Long Scale, Gyártás...
D'Addario PSB032 kép
D'Addario PSB032
Keménység: 032", Feltekerés: Hengeres (round wound), Anyag: Acél, Mag: Acél, Befejezés: Golyó (ball end), A hurok hossza: Long Scale, Gyártás helye...
D'Addario PSB145 kép
D'Addario PSB145
Keménység: 145", Feltekerés: Hengeres (round wound), Anyag: Acél, Mag: Acél, Befejezés: Golyó (ball end), A hurok hossza: Long Scale, Gyártás helye...