CS4220-16GT-240103 290 FtDahua CS4220-16GT-240 PoE Menedzselhető Switch – 16x PoE port, 240W teljesítmény, Cloud menedzsmenttel! A Dahua CS4220-16GT-240 PoE menedzselhető s...dahua, hálózati switcharukereso.huHasonlók, mint a CS4220-16GT-240
PFS4218-16GT-240204 670 FtDahua PFS4218-16GT-240 2x100/1000 (HighPoE/PoE+/PoE)+14x 100/1000 (PoE)+2x SFP uplink 240W menedzselhető PoE switch ACL: Van Alap LAN csatlakozók t...dahua, hálózati switcharukereso.huHasonlók, mint a PFS4218-16GT-240
Aorus Waterforce X II 240 (GA-GP-AORUS-WFX-240-II-BL)25 290 FtTermékleírás A GIGABYTE CPU Vízhűtés GP-AORUS WATERFORCE X 240, azaz GP-AORUS WATERFORCE II 240A, egy rendkívül hatékony folyadékhűtő rendszer, ame...gigabyte, számítógép hűtőarukereso.huHasonlók, mint az Aorus Waterforce X II 240 (GA-GP-AORUS-WFX-240-II-BL)
Rowenta X-Plorer Serie 240 AI X-Plorer Serie 240+ AI robotporszívó akku (helyettesítő)17 390 FtFeszültség: 14, 8V - Teljesítmény: 5200mAh/77Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 73mm x 69mm x 38mmpowery, háztartásigép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Rowenta X-Plorer Serie 240 AI X-Plorer Serie 240+ AI robotporszívó akku (helyettesítő)