CCBP-USB4-CMCM240-1.5M
CCBP-HDMI-10M
arukereso.hu
CCBP-HDMI-7.5M
arukereso.hu
CCBP-HDMI-1M
CCBP-HDMI-5M
CCBP-HDMI8K-2M
CCBP-HDMI8K-3M
CCBP-HDMI8K-1M
CCBP-HDMI-3M
CCBP-HDMID-AOC-30M
CCBP-HDMID-AOC-50M
CCBP-HDMI-AOC-20M-02
CCBP-USB4-CMCM240-1.5M
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a CCBP-USB4-CMCM240-1.5M divat katalógus képekkel.
ElektroElektro.hu
CCBP-USB4-CMCM240-1.5M 2026 trend
CCBP-HDMI-AOC-50M-02
CCBP-HDMI-AOC-30M-02
GEMBIRD Kábel HDMI - HDMI 4K@60Hz, M/M, 30m, fekete A HDMI aktív optikai kábel (AOC) száloptikai technológiát használ a digitális HDMI jel továbbít...
CCBP-HDMI-AOC-10M-02
LC-M2-C-USB4
Goobay USB-C kábel USB4 2m 100W 5A 40Gbit/s fekete
akkuk.hu
Goobay USB-C adapter vertikálisan 90° elforgatott USB4 USB-C > USB-C
akkuk.hu
Goobay USB-C-kábel USB4 1m 100W 5A 40Gbit/s Power Delivery
Goobay USB-C-kábel USB4 1m fekete 100W 5A 20Gbit/s Power Delivery
Goobay USB-C kábel USB4 1, 5m 100W 5A 20Gbit/s Power Delivery
Goobay USB-C kábel USB4 2m fekete 100W 5A 20Gbit/s Power Delivery
Goobay USB-C kábel USB4 1m 240W 5A 40Gbit/s Power Delivery fekete
Goobay USB-C kábel USB4 1, 5m 240W 5A 40Gbit/s Power Delivery
Goobay USB-C USB4 kábel 1m 240W 5A 20Gbit/s fekete Power Delivery
Goobay USB-C USB4 kábel 2m 240W 5A 20Gbit/s Power Delivery fekete
AccuCell autó töltőadapter USB - kettős USB - 4, 8 A, automatikus azonosítással - fekete - TINY
- kompatibilis modellek: Universal Universal - kompatibilis típusok: Universal Universal
Goobay USB-C 90° USB4 kábel 2m 240W 5A 40Gbit/s Power Delivery
Goobay USB-C kábel USB4 3m 100W 5A 20Gbit/s fekete Power Delivery
- Teljesítmény: 100W - Méret: 3m - kompatibilis modellek: Razer Blade 18| Corsair Voyager| Apple Studio Display| AMD Ryzen (Zen 3+| Zen 5)| USB 3.2...
Goobay USB-C kábel USB4 1, 8m fekete 240W 5A 40Gbit/s Power Delivery
Goobay USB-C kábel USB4 1, 5m 240W 5A 20Gbit/s Power Delivery fekete
Goobay USB-C kábel USB4 0, 5m 100W 5A 40Gbit/s fekete Power Delivery
Goobay USB-C kábel USB4 1, 5m 100W 5A 40Gbit/s Power Delivery fekete
Goobay USB-C 90° USB4 kábel 1m fekete 100W 5A 40Gbit/s Power Delivery
Goobay USB-C-kábel 90° USB4 2m 100W 5A 40Gbit/s Power Delivery fekete
Goobay USB-C-kábel 90° USB4 1m fekete 240W 5A 40Gbit/s Power Delivery
Goobay USB-C adapter 90° függőleges hosszú USB4 USB-C > USB-C - A készlet erejéig
- kompatibilis modellek: tévék| hangszóródobozok| USB-C eszközök
Goobay USB-C 180° U-forma adapter USB4 USB-C > USB-C - A készlet erejéig
- kompatibilis modellek: Okostelefon| laptop| tablet
Goobay USB-C kábel USB4 1m fekete-ezüst 240W 5A 40Gbit/s Power Delivery textilborítás
Goobay USB-C kábel USB4 2.0 1, 5m 80Gbit/s 240W 5A Power Delivery textilburkolat