Boss BSC-20-BRN
Boss BSC-20-BRN kép
Boss BSC-20-BRN
boss, gitárok, gitár tartozékok, szíjak
kytary.hu
Boss BSC-20-BRN kép
Boss BSC-20-BRN
Ki számára alkalmas: Gitárral/Basszusgitárral , Anyag: Pamut, Szélesség: 51 mm, Minimális hossz: 117 cm, Maximális hossz: 142 cm, Szín: Barna, Gyár...
boss, gitárok, gitár tartozékok, szíjak és zárak, nejlon
kytary.hu
Boss BSC-20-BLK kép
Boss BSC-20-BLK
Boss BSC-20-NAT kép
Boss BSC-20-NAT
Boss BSC-5 kép
Boss BSC-5
Kábelhossz: 1, 5, Konnektor 1: Jack TS 6.3 mm - egyenes (M), Konnektor 2: Jack TS 6.3 mm - egyenes (M), Típus: Hangfal, Szín: Fekete, Gyártás helye...
boss, pa, kábelek
Boss BSC-3 kép
Boss BSC-3
Kábelhossz: 1, Konnektor 1: Jack TS 6.3 mm - egyenes (M), Konnektor 2: Jack TS 6.3 mm - egyenes (M), Típus: Hangfal, Szín: Fekete, Gyártás helye: Kína
boss, pa, kábelek
Boss BSC-15 kép
Boss BSC-15
Kábelhossz: 4, 5, Konnektor 1: Jack TS 6.3 mm - egyenes (M), Konnektor 2: Jack TS 6.3 mm - egyenes (M), Típus: Hangfal, Szín: Fekete, Gyártás helye...
Boss BSC-15 kép
Boss BSC-15
Kábelhossz: 4, 5 m, Konnektor 1: Jack TS 6.3 mm - egyenes (M), Konnektor 2: Jack TS 6.3 mm - egyenes (M), Típus: Hangfal, Szín: Fekete, Gyártás hel...
Boss BCC-20-TRA kép
Boss BCC-20-TRA
Konnektor 1: Jack TRS 6.3 mm - egyenes (M), Konnektor 2: Jack TRS 6.3 mm - tört (M), Típus: Összekötő, Kábelhossz: 6, Szín: Fekete, Gyártás helye: ...
Boss WL-20 kép
Boss WL-20
Átviteli rendszer: 2, 4 GHz, Sávszélesség: 2, 4 GHz, Csatornák száma: 14, Átviteli távolság: 15, Frekvenciatartomány: 20 Hz - 20 kHz, 19” szerelés:...
boss, pa, vezeték nélküli rendszerek, vezeték nélküli rendszerek gitárok és basszusgitárok számára
BSC-C16N_B kép
BSC-C16N_B
baseus, autós töltő
arukereso.hu
Boss BSC-20-BRN kép
Boss BSC-20-BRN
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a Boss BSC-20-BRN divat katalógus képekkel.
BSC-20-BRN, divatos, Boss, webáruház
ElektroElektro.hu
BSC-20-BRN 2026 trend
Boss MT-2 Gitáreffekt kép
Boss MT-2 Gitáreffekt
boss, hangszerek, gitár, gitáreffektek, overdrive, black
muziker.hu
Boss MT-2W kép
Boss MT-2W
boss, gitárok, gitáreffektek és multieffektek, pedálos effektusok, distortion
Boss RE-2 Gitáreffekt kép
Boss RE-2 Gitáreffekt
boss, hangszerek, gitár, gitáreffektek, delay, green black
muziker.hu
Boss AD-2 Gitáreffekt kép
Boss AD-2 Gitáreffekt
boss, hangszerek, gitár, gitáreffektek, elektroakusztikus gitár effektek
Boss MT-2 kép
Boss MT-2
Boss OD-3 kép
Boss OD-3
Típus: Overdrive, Irányítás: Level, Tone, Drive, True bypass: Nem, Bemenetek: 1x Mono, Kimenetek: 1x Mono, Csatlakoztatás: 9V Adapter, 9V elem, Rés...