Boss BSC-20-BLK
Boss BSC-20-BLK kép
Boss BSC-20-BLK
boss, gitárok, gitár tartozékok, szíjak
kytary.hu
Boss BSC-20-BRN kép
Boss BSC-20-BRN
kytary.hu
Boss BSC-20-NAT kép
Boss BSC-20-NAT
Boss BSC-5 kép
Boss BSC-5
Kábelhossz: 1, 5, Konnektor 1: Jack TS 6.3 mm - egyenes (M), Konnektor 2: Jack TS 6.3 mm - egyenes (M), Típus: Hangfal, Szín: Fekete, Gyártás helye...
boss, pa, kábelek
Boss BSC-3 kép
Boss BSC-3
Kábelhossz: 1, Konnektor 1: Jack TS 6.3 mm - egyenes (M), Konnektor 2: Jack TS 6.3 mm - egyenes (M), Típus: Hangfal, Szín: Fekete, Gyártás helye: Kína
boss, pa, kábelek
Boss BSC-15 kép
Boss BSC-15
Kábelhossz: 4, 5, Konnektor 1: Jack TS 6.3 mm - egyenes (M), Konnektor 2: Jack TS 6.3 mm - egyenes (M), Típus: Hangfal, Szín: Fekete, Gyártás helye...
Boss BCC-20-TRA kép
Boss BCC-20-TRA
Konnektor 1: Jack TRS 6.3 mm - egyenes (M), Konnektor 2: Jack TRS 6.3 mm - tört (M), Típus: Összekötő, Kábelhossz: 6, Szín: Fekete, Gyártás helye: ...
Boss WL-20 kép
Boss WL-20
Átviteli rendszer: 2, 4 GHz, Sávszélesség: 2, 4 GHz, Csatornák száma: 14, Átviteli távolság: 15, Frekvenciatartomány: 20 Hz - 20 kHz, 19” szerelés:...
boss, pa, vezeték nélküli rendszerek, vezeték nélküli rendszerek gitárok és basszusgitárok számára
BSC-C16N_B kép
BSC-C16N_B
baseus, autós töltő
arukereso.hu
Boss MT-2 Gitáreffekt kép
Boss MT-2 Gitáreffekt
boss, hangszerek, gitár, gitáreffektek, overdrive, black
muziker.hu
Boss RE-2 Gitáreffekt kép
Boss RE-2 Gitáreffekt
boss, hangszerek, gitár, gitáreffektek, delay, green black
muziker.hu
Boss AD-2 Gitáreffekt kép
Boss AD-2 Gitáreffekt
boss, hangszerek, gitár, gitáreffektek, elektroakusztikus gitár effektek
Boss MT-2 kép
Boss MT-2
boss, gitárok, gitáreffektek és multieffektek, pedálos effektusok, distortion
Boss OD-3 kép
Boss OD-3
Típus: Overdrive, Irányítás: Level, Tone, Drive, True bypass: Nem, Bemenetek: 1x Mono, Kimenetek: 1x Mono, Csatlakoztatás: 9V Adapter, 9V elem, Rés...
Boss MT-2W kép
Boss MT-2W
Boss OD-200 kép
Boss OD-200
Boss OD-1X kép
Boss OD-1X
Típus: Overdrive, Irányítás: Level, Low, High, Drive, True bypass: Nem, Bemenetek: 1x Mono, Kimenetek: 1x Mono, Csatlakoztatás: 9V Adapter, 9V elem...
Boss AD-10 Multieffekt kép
Boss AD-10 Multieffekt
boss, hangszerek, gitár, gitáreffektek, gitár multieffektek, padló multieffektek
Boss AD-10 kép
Boss AD-10
boss, gitárok, gitáreffektek és multieffektek, multi effektusok, padló multieffektek
Boss RE-202 kép
Boss RE-202
boss, gitárok, gitáreffektek és multieffektek, pedálos effektusok, reverb és hall
Boss AD-2 kép
Boss AD-2
boss, gitárok, gitáreffektek és multieffektek, pedálos effektusok, akusztikus hangszerek effektek
Boss RE-2 kép
Boss RE-2
Boss BIC-25A kép
Boss BIC-25A
Típus: Hangszer, Kábelhossz: 7, 5, Konnektor 1: Jack TS 6.3 mm - tört (M), Konnektor 2: Jack TS 6.3 mm - egyenes (M), Szín: Fekete, Gyártás helye: ...
Boss AC-3 kép
Boss AC-3
6 db
boss, gitárok, gitáreffektek és multieffektek, pedálos effektusok, egyéb pedálos effektusok
ElektroElektro.hu
Boss BMIDI-PB1 kép
Boss BMIDI-PB1
Boss BGK-30 kép
Boss BGK-30
Típus: Digitális, Kábelhossz: 9, Konnektor 1: Jack TRS 6.3 mm - egyenes (M), Konnektor 2: Jack TRS 6.3 mm - egyenes (M), Szín: Fekete, Gyártás hely...
Boss VE-22 kép
Boss VE-22
Bemenetek: 1 x XLR, 1 x Jack 3, 5 mm (AUX IN), Kimenetek: 2 x XLR, Jack 3, 5 mm (PHONES / LINE), USB-C, 1 x Jack 6, 3 mm CTL/EXP, Fantom csatlakozt...