Behringer BXD3000H
Behringer BXD3000H kép
Behringer BXD3000H
behringer, basszusgitárok, basszusgitár erősítők, tranzisztoros erősítők
kytary.hu
Behringer BA 19A kép
Behringer BA 19A
Gyártás helye: Kína, Konnektor 1: 3-pin XLR (M), Mikrofon típus: Kondenzátoros, Irányjellemző: Kardioid, Frekvenciatartomány: 50 Hz - 18 kHz, Darab...
behringer, pa, mikrofonok, határfelületi mikrofon
kytary.hu
Behringer BA 85A kép
Behringer BA 85A
Mikrofon típus: Dinamikus, Ki számára alkalmas: Ének, Irányjellemző: Superkardioid, Frekvenciatartomány: 50 Hz - 16 kHz, Impedancia: 300 Ohm, Kapcs...
behringer, pa, mikrofonok, dinamikus mikrofonok, énekmikrofonok
Behringer BA 85A kép
Behringer BA 85A
Akciós. Mikrofon típus: Dinamikus, Ki számára alkalmas: Ének, Irányjellemző: Superkardioid, Frekvenciatartomány: 50 Hz - 16 kHz, Impedancia: 300, Kapcsoló:...
Behringer UL 1000G2 kép
Behringer UL 1000G2
Átviteli rendszer: UHF, Sávszélesség: 823 - 832 MHz, 863 - 865 MH, Csatornák száma: 96, Átviteli távolság: 60, Fejhallgatót tartalmaz: Igen, Frekve...
behringer, pa, vezeték nélküli rendszerek, in-ear monitoring
Behringer 369 kép
Behringer 369
Csatornák száma: 2, Irányítás: Limit1/2, Compress 1/2 controls, Bemenetek: 2x XLR, D-Sub Tandem Control, Kimenetek: 2x XLR, 19” szerelés: Igen, Poč...
behringer, stúdió, effektek
Behringer BXD3000H kép
Behringer BXD3000H
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a Behringer BXD3000H divat katalógus képekkel.
BXD3000H, divatos, Behringer, webáruház
ElektroElektro.hu
BXD3000H 2026 trend
Behringer DI600P kép
Behringer DI600P
Bemenetek: 1 x Jack 6, 3 mm, Kimenetek: 1 x XLR, 1 x Jack 6, 3 mm, Csatornák száma: 1, 19” szerelés: Nem, Fantom csatlakoztató: Nem, Irányítás: GND...
behringer, pa, effektek
Behringer DI100 kép
Behringer DI100
Bemenetek: XLR, Jack 6, 3 mm, Kimenetek: XLR, Link Out (Jack 6, 3 mm), Csatornák száma: 1, 19” szerelés: Nem, Fantom csatlakoztató: Igen, Része az ...
behringer, pa, effektek
Behringer DI20 kép
Behringer DI20
Akciós. Bemenetek: 2x Jack 6, 3 mm, Kimenetek: 2x XLR, Csatornák száma: 2, 19” szerelés: Nem, Fantom csatlakoztató: Igen, Része az adapter: Nem, Gyártás he...
Behringer GI100 kép
Behringer GI100
Bemenetek: Jack 6, 3 mm, Kimenetek: XLR, Direct Link (Jack 6, 3 mm), Csatornák száma: 1, 19” szerelés: Nem, Fantom csatlakoztató: Igen, Csatlakozta...
Behringer FX2000 kép
Behringer FX2000
Bemenetek: 2x XLR, 2x Jack 6, 3 mm TRS, MIDI IN, Kimenetek: 2x XLR, 2x Jack 6, 3 mm TRS, MIDI OUT, MIDI THRU, MIDI: Igen, Irányítás: 6x encoder, 6x...
behringer, stúdió, effektek
Behringer GIC-300 kép
Behringer GIC-300
Akciós. Típus: Hangszer, Kábelhossz: 3, Konnektor 1: Jack TS 6.3 mm - egyenes (M), Konnektor 2: Jack TS 6.3 mm - egyenes (M), Szín: Fekete, Kapcsoló: Nem
behringer, pa, kábelek
Behringer WAVE kép
Behringer WAVE
Billentyűk száma: 49, Billentyűk mérete: Standard, Billentyűzet típus: Dinamikus aftertouch-csal, Polifónia: 8, Bemenetek: 1x Jack 6.3 mm (Ext), 2x...
behringer, billentyűk, szintetizátorok, billentyűs
Behringer SPICE kép
Behringer SPICE
Moduláris rendszer típusa: Synth, Polifónia: 1, Sequencer: Igen, Bemenetek: 16x Jack 3.5 mm, 5-pin DIN MIDI, Kimenetek: 16x Jack 3.5 mm, 5-pin DIN ...
behringer, billentyűk, szintetizátorok, rackes
Behringer GRIND kép
Behringer GRIND
Moduláris rendszer típusa: Synth, Polifónia: 1, Bemenetek: 16x Jack 3.5 mm, 5-pin DIN MIDI, Kimenetek: 16x Jack 3.5 mm, 5-pin DIN MIDI, MIDI: Igen,...
Behringer NEUTRON kép
Behringer NEUTRON
Polifónia: 1, Bemenetek: 32x Jack 3, 5 mm TS, Jack 6, 3 mm TS, Kimenetek: 24x Jack 3, 5 mm TS, Jack 6, 3 mm TRS, Headphone Jack 6, 3 mm TRS, Elemes...
Behringer CRAVE kép
Behringer CRAVE
Polifónia: 1, Bemenetek: 18x CV, Kimenetek: 18 x CV, Headphones Jack 3, 5 mm TRS, Elemes üzem: Nem, Sequencer: Igen, USB to host: Igen, USB to devi...