Orange Rocker 15 BK Csöves gitárkombók349 300 FtLampás gitár kombó egy 10'' hangszóróval és 15 W teljesítménnyel. A Kombo Rocker 15 W-os erősítővel és két csatornával rendelkezik. A teljes teljes...orange, hangszerek, gitár, gitárkombók, csöves gitárkombók, blackmuziker.huHasonlók, mint az Orange Rocker 15 BK Csöves gitárkombók
Helyettesítő akku Emporia mobiltelefon AK-V35 AK-V36 AK-V37 AK-V38 3, 7V 1000mAh Li-Ion3 990 FtFeszültség: 3.7V - Teljesítmény: 1100mAh/4.1Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 54.5mm x 35.7mm x 5.5mm - kompatibilis modellek: Emporia AK-V35| Emporia AK...accucell, mobiltelefon, okostelefon, pda akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Emporia mobiltelefon AK-V35 AK-V36 AK-V37 AK-V38 3, 7V 1000mAh Li-Ion