TOP 2.5 128GB SATA3 (3812430)10 080 FtGyártó: IntensoModell: 2.5" Top 128GB SATA3 3812430Tulajdonságok: Kapacitás: 128 GBMéret: 2, 5"Csatolófelület: SATA III (6 Gbps)Adatátviteli sebess...intenso, belső ssd meghajtóarukereso.huHasonlók, mint a TOP 2.5 128GB SATA3 (3812430)
2.5 P210 128GB SATA3 (P210S128G25)13 180 FtMéret: 2, 5"; Kapacitás: 128GB; Csatlakozó: SATA3; Olvasási sebesség max. : 450 MB/s; Írási sebesség max. : 430 MB/s SSD formatényező: 2.5"SSD megh...patriot, belső ssd meghajtóarukereso.huHasonlók, mint a 2.5 P210 128GB SATA3 (P210S128G25)
P220 2.5 128GB SATA3 (P220S128G25)13 890 FtJellemzők: Támogatott Windows operációs rendszerek: Windows 7, Windows 8.1, Windows 8, Windows 10Véletlenszerű olvasás (4KB): 40000 IOPSTRIM támoga...patriot, belső ssd meghajtóarukereso.huHasonlók, mint a P220 2.5 128GB SATA3 (P220S128G25)
A55 2.5 128GB SATA3 (SP128GBSS3A55S25)12 490 FtGyártó: Silicon PowerModell: A55 2.5 128GB SATA3 (SP128GBSS3A55S25)Leírás: A SILICON POWER SSD 2.5" SATA3 128GB, Ace A55 egy kényelmes és kompakt t...silicon power, belső ssd meghajtóarukereso.huHasonlók, mint az A55 2.5 128GB SATA3 (SP128GBSS3A55S25)
CX400 2.5 128GB SATA3 (SSDPR-CX400-128-G2)10 940 FtNövelje számítógépe teljesítményét a 128 GB-os CX400 SATAIII 3D TLC 2, 5" szilárdtestalapú meghajtóval, amely kivételes sebességet és megbízhatóság...goodram, belső ssd meghajtóarukereso.huHasonlók, mint a CX400 2.5 128GB SATA3 (SSDPR-CX400-128-G2)
Helyettesítő akku Siemens A58 EBA-60 mobiltelefon 3, 6V 700mAh Li-Ion3 390 FtFeszültség: 3.6V - Teljesítmény: 700mAh/2.6Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 52mm x 38mm x 4.8mm - kompatibilis modellek: BenQ| Siemens A58| Siemens A31|...accucell, új termékekakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Siemens A58 EBA-60 mobiltelefon 3, 6V 700mAh Li-Ion
HIKSEMI Wave(S) 2.5 128GB SATA3 (HS-SSD-WAVE(S)-128G)11 290 FtTermékleírás< p>A HIKSEMI SSD 2.5" SATA3 128GB Wave(S) (HIKVISION) egy megbízható és hatékony tárolási megoldás, amely a hagyományos merevlemezekné...hikvision, belső ssd meghajtóarukereso.huHasonlók, mint a HIKSEMI Wave(S) 2.5 128GB SATA3 (HS-SSD-WAVE(S)-128G)