530 (GY50Z49089)4 017 FtA Lenovo 530 Wireless Mouse grafitszürke vezeték nélküli egér 2.4 GHz nano USB kapcsolattal, 1200 DPI érzékenységgel és akár 12 hónapos üzemidővel....lenovo, egérarukereso.huHasonlók, mint a 530 (GY50Z49089)
FT-5305 900 FtGyártó: Nordic Home CultureModell: FT-530Jellemzők: A Nordic Home FT-530 egy 50 W teljesítményű álló ventilátor, 410 mm átmérőjű lapátokkal, amelye...nordic home culture, ventilátorarukereso.huHasonlók, mint a FT-530