Helyettesítő akku Packard BellEasyNote MX67-P-05218 890 FtFeszültség: 11, 1V - Teljesítmény: 5200mAh/56Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Cellák száma: 6 - Méret: 137mm x 75mm x 20mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Packard BellEasyNote MX67-P-052
Helyettesítő akku Toshiba Satellite L750/052 9200mAh39 090 FtFeszültség: 10, 8V - Teljesítmény: 9200mAh/99, 0Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Cellák száma: 9 - Méret: 234mm x 50mm x 41, 4mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Toshiba Satellite L750/052 9200mAh
Helyettesítő laptop akku MSI GS60 Ghost-003 9S7-16H212-00325 690 FtFeszültség: 11, 4V - Teljesítmény: 4650mAh/53, 0Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 220, 30mm x 157, 00mm x 5, 16mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku MSI GS60 Ghost-003 9S7-16H212-003
Ernie Ball 1159 Nickel Wound Single .052910 FtAkciós. Ki számára alkalmas: Elektromos gitár, Keménység: 052", Feltekerés: Hengeres (round wound), Anyag: Nikkelezett acél, Mag: Acél, Befejezés: Golyó (b...ernie ball, gitárok, gitár tartozékok, húrok, húrok darabszámrakytary.huHasonlók, mint az Ernie Ball 1159 Nickel Wound Single .052
KLA-00310 836 FtSzín: FeketeGarancia: 24Maximális alaplap méret: ATXMagasság: 410Szélesség: 175Mélység: 365Max CPU hűtő: 160Max VGA hossz: 3552.5" bővítőhely: 42.5...kolink, számítógép házarukereso.huHasonlók, mint a KLA-003
Exide Dryfit GF 12 052 Y O 12V 52700mAh akku AGM ólom-zselés121 690 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 52700mAh/632.4Wh - Típus: Pb - Méret: 178mm - kompatibilis modellek: Elektromos és hibrid hajók| Golfkocsik| Elektr...exide, új termékekakkuk.huHasonlók, mint az Exide Dryfit GF 12 052 Y O 12V 52700mAh akku AGM ólom-zselés