Yamaha APX700II-12 Black 12 húros elektroakusztikus gitár413 100 FtAkciós. elektroakusztikus gitár: 12 húros modell, fenyő fedlap, nato hát- és oldallap, nato nyak, rózsafa fogólap, menzúra: 634 mm, rózsafa húrláb, Die-cas...yamaha, hangszerek, gitár, elektroakusztikus gitárok, 12 húros elektroakusztikus gitárok, blackmuziker.huHasonlók, mint a Yamaha APX700II-12 Black 12 húros elektroakusztikus gitár
Yamaha APX 700II 12 Natural 12 húros elektroakusztikus gitár398 200 FtAkciós. 12 húros elektroakusztikus gitár: 12 húros modell, fenyő fedlap, nato hát- és oldallap, nato nyak, rózsafa fogólap, menzúra: 634 mm, rózsafa húrláb...yamaha, hangszerek, gitár, elektroakusztikus gitárok, 12 húros elektroakusztikus gitárok, naturalmuziker.huHasonlók, mint a Yamaha APX 700II 12 Natural 12 húros elektroakusztikus gitár
Evans UV1 Coated 12" Dobbőr6 dbevans, ütős, dobbőrők, előnyös dobbőr szettek.ElektroElektro.huÖsszes Evans UV1 Coated 12" Dobbőr
Yamaha APX 700II SB Sand Burst Elektroakusztikus gitár381 700 FtAkciós. elektroakusztikus gitár: fenyő fedlap, nato hát- és oldallap, nato nyak, rózsafa fogólap, menzúra: 650 mm, 22 érintő, rózsafa húrláb, Die-cast hang...yamaha, hangszerek, gitár, elektroakusztikus gitárok, elektroakusztikus jumbó gitárok, brownmuziker.huHasonlók, mint a Yamaha APX 700II SB Sand Burst Elektroakusztikus gitár
Yamaha APX 700II VS Vintage Sunburst Elektroakusztikus gitár372 900 FtAkciós. elektroakusztikus gitár: fenyő fedlap, nato hát- és oldallap, nato nyak, rózsafa fogólap, menzúra: 650 mm, 22 érintő, rózsafa húrláb, Die-cast hang...yamaha, hangszerek, gitár, elektroakusztikus gitárok, elektroakusztikus jumbó gitárok, burstmuziker.huHasonlók, mint a Yamaha APX 700II VS Vintage Sunburst Elektroakusztikus gitár