Xeon Silver 4410Y 12-Core 2.0GHz LGA4677 Tray (PK8071305120002)344 350 FtTechnical details: Status: LaunchedMemory speed (max): 4000 MHzLaunch date: Q1'23Number of UPI links: 2Supported memory types: DDR4-SDRAMPackage ca...intel, processzorarukereso.huHasonlók, mint a Xeon Silver 4410Y 12-Core 2.0GHz LGA4677 Tray (PK8071305120002)
Xeon Gold 5416S 16-Core 2.0GHz LGA4677 Tray (PK8071305122201)503 428 FtIntel® QuickAssist technológia (Intel® QAT) Gyorsítja az adattömörítést és a titkosítást, miközben felszabadítja a processzormagokat a rendszererőf...intel, processzorarukereso.huHasonlók, mint a Xeon Gold 5416S 16-Core 2.0GHz LGA4677 Tray (PK8071305122201)
Xeon Gold 5418Y 24-Core 2.0GHz LGA4677 Tray (PK8071305120301)596 265 FtTechnical details: Launch date: Q1'23Number of UPI links: 3Supported memory types: DDR5-SDRAMStatus: LaunchedMemory speed (max): 4400 MHzPackage ca...intel, processzorarukereso.huHasonlók, mint a Xeon Gold 5418Y 24-Core 2.0GHz LGA4677 Tray (PK8071305120301)
Xeon Gold 6426Y 16-Core 2.5GHz LGA4677 Tray (PK8071305120102)820 917 FtIntel® QuickAssist technológia (Intel® QAT) Gyorsítja az adattömörítést és a titkosítást, miközben felszabadítja a processzormagokat a rendszererőf...intel, processzorarukereso.huHasonlók, mint a Xeon Gold 6426Y 16-Core 2.5GHz LGA4677 Tray (PK8071305120102)
Xeon Gold 6530 32-Core 2.1GHz LGA4677 Tray (PK8072205512500)919 400 FtIntel Xeon Gold 6530 – Extrém Teljesítmény és Megbízhatóság u1F680u1F4AA Az Intel Xeon Gold 6530 processzor 2, 1 GHz-es alapórajelével, akár 3, 9 G...intel, processzorarukereso.huHasonlók, mint a Xeon Gold 6530 32-Core 2.1GHz LGA4677 Tray (PK8072205512500)
EMOS Karbantartásmentes ólomakkumulátor 12 V/7 Ah, faston 4, 7 mm6 dbemos, pc és laptop, kiegészítők, pc-hez, szünetmentes tápegységek, akkumulátorokElektroElektro.huÖsszes EMOS Karbantartásmentes ólomakkumulátor 12 V/7 Ah, faston 4, 7 mm