WCPD65W110BK
WCPD65W110BK kép
WCPD65W110BK
Fali Töltő Gyors töltés funkció | PD3.0 18W / PD3.0 27W / PD3.0 36W / PD3.0 45W / PD3.0 65W | 1.5 A / 2.0 A / 3.0 A / 3.25 A | Kimenő csatlakozók s...