Vonyx AP1500PA 2xUHF MP3 BT
3000MKII kép
3000MKII
Vonyx VXA-3000 végfok erősítő 2x1500W Bridge: 1x3000W Hivatalos magyarországi forgalmazótól. Leírás: A Vonyx VXA széria 2017 – ben került a piacra,...
vonyx, erősítő
arukereso.hu
CM400 kép
CM400
vonyx, mikrofon
arukereso.hu
STM3400 kép
STM3400
vonyx, keverőpult
AM5A kép
AM5A
Vonyx AM5A 2x500W, 4 csatornás keverőerősítő + MP3 + Bluetooth + Effekt Hivatalos magyarországi forgalmazótól. Leírás: A Vonyx AM5A keverőerősítő k...
vonyx, keverőerősítő
DM825 kép
DM825
vonyx, mikrofon
Vonyx AP1500PA 2xUHF MP3 BT kép
Vonyx AP1500PA 2xUHF MP3 BT
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a Vonyx AP1500PA 2xUHF MP3 BT divat katalógus képekkel.
BT, divatos, MP3, 2xUHF, AP1500PA, Vonyx, webáruház
ElektroElektro.hu
AP1500PA 2xUHF MP3 BT 2026 trend
VPA300 kép
VPA300
Vonyx VPA300 végfok erősítő 2x150W, Bluetooth + REC felvétel Hivatalos magyarországi forgalmazótól. Leírás: A Vonyx VPA szériás végfokok különleges...
vonyx, erősítő
VDA500 kép
VDA500
Vonyx VDA500 digitális végfok erősítő 2x250W (1 UNIT) Hivatalos magyarországi forgalmazótól. Leírás: A Vonyx VDA szériájának fejlesztésekor egy kis...