VIVOTEK FD9380-HF2
Helyettesítő akku Sharp BT-H22 BT-H32U BT-H22U BT-H21 BT-H32 3, 6V 5000mAh videokamera NiMH
Feszültség: 3.7V - Teljesítmény: 5000mAh/18Wh - Típus: NiMH - kompatibilis modellek: Sharp BT-H21| BT-H22| BT-H32| BT-H42| Sharp VL-E680S| VL-E680U...
akkuk.hu
W125979492
arukereso.hu
Vivofit Jr. 3 (010-02441)
arukereso.hu
Helyettesítő akku Garmin Vivofit 4 2x SR626SW NiMH
Feszültség: 1.55V - Teljesítmény: 110mAh/0.2Wh - Típus: Ag2O - Méret: 11.6mm x 4.2mm - kompatibilis modellek: Garmin Vivofit 4
akkuk.hu
VIVOTEK FD9380-HF2
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a VIVOTEK FD9380-HF2 divat katalógus képekkel.
ElektroElektro.hu
FD9380-HF2 2026 trend
Renata CR1632 3V 137mAh Garmin vivofit 3 lítium elem
Feszültség: 3V - Teljesítmény: 137mAh/0.5Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 16mm x 3.2mm - kompatibilis modellek: Garmin vivofit 3| BR1632| DL1632| ECR163...
Helyettesítő telefon akku BLU Vivo XI C736241300P 2900mAh 11.02Wh
Feszültség: 3.8V - Teljesítmény: 2900 mAh/11.02 Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 75.96 x 62.25 x 4.50mm - kompatibilis modellek: BLU Vivo XI| V0330W...
Helyettesítő telefon akku BLU Vivo XI+ C796438300P 2800mAh 10.78Wh
Feszültség: 3.85V - Teljesítmény: 2800 mAh/10.78 Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 78.10 x 63.18 x 3.80mm - kompatibilis modellek: BLU Vivo XI+| Vivo...
Helyettesítő kézi álló rúd porszívó akku Dreame H12 H12 Pro
Feszültség: 21, 6V - Teljesítmény: 3700mAh/80Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 75mm x 85mm x 60mm
Helyettesítő kézi porszívó akku Dreame H12 / H12 Pro / típus W2210
Feszültség: 21, 6V - Teljesítmény: 3700mAh/80Wh - Típus: Li-Ion - kompatibilis modellek: Dreame H12| H12 Pro| H12 Pro Plus| H13 Pro| H13 Pro Plus| ...
Helyettesítő telefon akku Vivo T1 5G B-S6 4900mAh 19.06Wh
Feszültség: 3.89V - Teljesítmény: 4900 mAh/19.06 Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 90.00 x 64.10 x 4.50mm - kompatibilis modellek: Vivo T1 5G| iQOO Z...
Helyettesítő telefon akku BLU Vivo 5 Mini C655339150L 1500mAh/5.7Wh
Feszültség: 3.8V - Teljesítmény: 1500 mAh/5.7 Wh - Típus: Li-ion - Méret: 64.60 x 53.04 x 4.00mm - kompatibilis modellek: BLU Vivo 5 Mini| V050 - k...
Helyettesítő telefon akku BLU Vivo 4 IV 2300mAh 8, 74Wh
Feszültség: 3.8V - Teljesítmény: 2300 mAh/8.74 Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 89.51 x 60.62 x 3.02 mm - kompatibilis modellek: BLU Vivo 4 IV| D970...
Kuel H12
HC2 Xpress
Hordozható Bluetooth Hangszóró – 2×5W, 2400 mAhSzóljon a zene bárhol, bármikor. Ez a hordozható Bluetooth hangszóró lehetővé teszi okostelefonod és...