UTP-6003/30
DB 6003 CB kép
DB 6003 CB
bomann, vasaló
arukereso.hu
TDM-6003 BK kép
TDM-6003 BK
3 High-Light főzőzóna, Touch Control érintővezérlés, 1 db 270/210 mm-es, kétkörös, 1 db 180 mm-es, 1 db 140 mm-es főzőzóna, 9 fokozat, időzítő, gye...
cata, főzőlap
arukereso.hu
SB 30 30 kW kép
SB 30 30 kW
A Termomax SB 30 Lemez vegyestüzelésű kazán 30 kW hőszigetelt burkolattal rendelkezik, mely hatékony és környezetbarát fűtési megoldást kínál. Külö...