Turbosound TPOLE120-20
Turbosound iP3000 kép
Turbosound iP3000
Sávok száma: Háromsávos, Teljesítmény: 2000, Mélynyomó: 12, Közép hangszóró: 3, 5, Magashang sugárzó: 1, Frekvenciatartomány: 45 Hz - 20 kHz, Max. ...
turbosound, pa, hangosító berendezések, hangfaloszlopok
kytary.hu
Turbosound IP3000 kép
Turbosound IP3000
Teljesítmény: 2000, Max. SPL: 130, Mélynyomó: 12, Közép hangszóró: 3, 5, Magashang sugárzó: 1, Frekvenciatartomány: 45 Hz - 20 kHz, Bemenetek: 2x K...
kytary.hu
Turbosound iP1000 V2 kép
Turbosound iP1000 V2
Akciós. Sávok száma: Háromsávos, Teljesítmény: 1000, Mélynyomó: 8, Közép hangszóró: 2, 75, Magashang sugárzó: 1, Frekvenciatartomány: 43 Hz – 20 kHz (-10 d...
Turbosound iP500 V2 kép
Turbosound iP500 V2
Sávok száma: Kétsávos, Teljesítmény: 600, Mélynyomó: 8, Magashang sugárzó: 2, Frekvenciatartomány: 50 Hz – 16 kHz (-10 dB), Max. SPL: 118, Bemenete...
Turbosound iQ15B kép
Turbosound iQ15B
Teljesítmény: 3000, Hangszóró: 15, Max. SPL: 130, Frekvenciatartomány: 40 Hz - 130 Hz, Bemenetek: 2x XLR/TRS kombi, USB, Ultranet In, Kimenetek: 2x...
turbosound, pa, hangfalak és erősítők, aktív mélynyomó
Turbosound iQ18B kép
Turbosound iQ18B
Teljesítmény: 3000, Hangszóró: 18, Max. SPL: 130, Frekvenciatartomány: 40 Hz - 130 Hz, Bemenetek: 2x XLR/TRS kombi, USB, Ultranet In, Kimenetek: 2x...
Turbosound iP2000 V2 kép
Turbosound iP2000 V2
Sávok száma: Háromsávos, Teljesítmény: 1000, Mélynyomó: 12, Közép hangszóró: 2, 75, Magashang sugárzó: 1, Frekvenciatartomány: 38 Hz – 20 kHz (-10 ...
turbosound, pa, hangosító berendezések, komplett szettek
Turbosound TFX122M-AN kép
Turbosound TFX122M-AN
Sávok száma: Kétsávos, Teljesítmény: 1100, Mélynyomó: 12, Magashang sugárzó: 1, Frekvenciatartomány: 68 Hz - 20 kHz, Max. SPL: 125, Bemenetek: XLR ...
turbosound, pa, hangfalak és erősítők, aktív monitorok
Turbosound TFX152M-AN kép
Turbosound TFX152M-AN
Akciós. Sávok száma: Kétsávos, Teljesítmény: 1100, Mélynyomó: 15, Magashang sugárzó: 1, Frekvenciatartomány: 68 Hz - 20 kHz, Max. SPL: 125, Sugárzási szög:...
Turbosound iQ12 kép
Turbosound iQ12
Sávok száma: Kétsávos, Teljesítmény: 2500, Max. SPL: 130, Mélynyomó: 12, Magashang sugárzó: 1, Frekvenciatartomány: 55 Hz - 20 kHz, Bemenetek: 2x X...
turbosound, pa, hangfalak és erősítők, aktív hangfalak, 12 hüvelyk
Turbosound iX12 kép
Turbosound iX12
Sávok száma: Kétsávos, Teljesítmény: 1000, Max. SPL: 125, Mélynyomó: 12, Magashang sugárzó: 1, Frekvenciatartomány: 42 Hz - 20 kHz, Bemenetek: 2x X...
Turbosound iX15 kép
Turbosound iX15
Sávok száma: Kétsávos, Teljesítmény: 1000, Max. SPL: 126, Mélynyomó: 15, Magashang sugárzó: 1, Frekvenciatartomány: 39 Hz - 20 kHz, Bemenetek: 2x X...
turbosound, pa, hangfalak és erősítők, aktív hangfalak, 15 hüvelyk
Turbosound iQ15 kép
Turbosound iQ15
Sávok száma: Kétsávos, Teljesítmény: 2500, Max. SPL: 132, Mélynyomó: 15, Magashang sugárzó: 1, Frekvenciatartomány: 42 Hz - 20 kHz, Bemenetek: 2x X...
Turbosound iQ10 kép
Turbosound iQ10
Sávok száma: Kétsávos, Teljesítmény: 2500, Max. SPL: 129, Mélynyomó: 10, Magashang sugárzó: 1, Frekvenciatartomány: 50 Hz - 20 kHz, Bemenetek: 2x X...
turbosound, pa, hangfalak és erősítők, aktív hangfalak, 10 hüvelyk
Turbosound Milan M12 kép
Turbosound Milan M12
Sávok száma: Kétsávos, Teljesítmény: 1100, Max. SPL: 128, Mélynyomó: 12, Magashang sugárzó: 1, Frekvenciatartomány: 45 Hz - 20 kHz, Bemenetek: 2x X...
Turbosound iQ8 kép
Turbosound iQ8
Sávok száma: Kétsávos, Teljesítmény: 2500, Max. SPL: 128, Mélynyomó: 8, Magashang sugárzó: 1, Frekvenciatartomány: 55 Hz - 20 kHz, Bemenetek: 2x XL...