TUF Gaming VG27UQ1A119 990 FtGarancia: 36 Hónap Megj. : MÉRET: 27", FELBONTÁS: 3840x2160, VÁLASZIDŐ: 1ms, CSATLAKOZÁS: HDMI - DP - 3.5 mm jack, FRISSÍTÉS: 160Hz A 27 hüvelykes ...asus, monitorarukereso.huHasonlók, mint a TUF Gaming VG27UQ1A
ASUS VG27UQ1A 27" IPS 160Hz GAMING TUF LED Monitor135 390 FtASUS TUF Gaming VG27AQ1A: 27 hüvelykes WQHD gamer monitor 🥇 Merülj el a játék világában ezzel a lenyűgöző 27 hüvelykes ASUS TUF Gaming VG27AQ1A mon...asus, műszaki cikk és elektronika, számítógépek és kiegészítők, monitorokpepita.huHasonlók, mint az ASUS VG27UQ1A 27" IPS 160Hz GAMING TUF LED Monitor