Helyettesítő laptop akku HP EliteBook 1040 G4 / 1040 G4-2XU40UT22 690 FtFeszültség: 11, 55V - Teljesítmény: 5700mAh/65, 8Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 283mm x 94, 5mm x 9mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku HP EliteBook 1040 G4 / 1040 G4-2XU40UT
Helyettesítő laptop akku HP ProBook 645 G4, ProBook 645 G4 3UP61EA10 790 FtFeszültség: 11, 4V - Teljesítmény: 3300mAh/37, 6Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 184, 70mm x 103, 84mm x 7, 92mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku HP ProBook 645 G4, ProBook 645 G4 3UP61EA
Helyettesítő akku HP Pavilion 15, 240 G4, 245 G4, HSTNN-LB6V 14.8V, 2200mAh11 690 FtFeszültség: 14.8V - Teljesítmény: 2200mAh - Típus: Li-Ion - kompatibilis modellek: HP: 14g-ad004tx| 14q-aj001TX| 14q-aj002TX| 14q-aj003TX| 15g-ad00...vhbw, laptop akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku HP Pavilion 15, 240 G4, 245 G4, HSTNN-LB6V 14.8V, 2200mAh
Helyettesítő akku HP 240 G4 245 G4 HSTNN-LB6U HSTNN-LB6V 2200mAh laptop12 490 FtFeszültség: 14.8V - Teljesítmény: 2200mAh/32.6Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 273mm x 35mm x 21mm - kompatibilis modellek: HP - Hewlett-Packard -| HP 2...accucell, laptop akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku HP 240 G4 245 G4 HSTNN-LB6U HSTNN-LB6V 2200mAh laptop