Klarstein Wonderwall Air Art, infravörös smart hősugárzó, 60 x 80 cm, 500 W, fali installáció, applikációval vezérelhető, arany vonalak68 690 FtIntelligens technológia a kellemes melegért: a Klarstein Wonderwall Air Art Smart infravörös hősugárzó nagyon hatékonyan melegít kellemes infravörö...klarstein, háztartás, hősugárzók, infrapanel, fűtési festményekelectronic-star.huHasonlók, mint a Klarstein Wonderwall Air Art, infravörös smart hősugárzó, 60 x 80 cm, 500 W, fali installáció, applikációval vezérelhető, arany vonalak
KANDALLÓ ELEKTROMOS 1800W FALI7 dbklarstein, háztartás, hősugárzók, elektromos kandallókElektroElektro.huÖsszes KANDALLÓ ELEKTROMOS 1800W FALI
Helyettesítő akku HBC Patrol S daruvezérlés8 790 FtFeszültség: 2, 4V - Teljesítmény: 2000mAh/4, 8Wh - Típus: NiMH - Méret: 60, 5mm x 35mm x 18mmpowery, daru, ipari távirányító akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku HBC Patrol S daruvezérlés